FOTOGALERIE

KPJ St. Boleslav 2015

KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015 KPJ Houštka 2015

1. kolo žáků a přípravek Kladno 2015

1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015 1. kolo Kladno 2015

oustredeni Pisek 2015

laser games laser games laser games laser games frisbee trenink frisbee trenink frisbee trenink frisbee trenink - Mára stadion frisbee trenink stadion stadion stadion stadion stadion lezecké centrum lezecké centrum lezecké centrum lezecké centrum lezecké centrum

KPJ hala 2015

naše medailistky Terezka Marián Valentýna Anežka s trenérkou Káčou krasavice Bára Štěpán Matouš

Oslava 10. výročí klubu - Podlesí

Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles Oslava 10. výročí klubu - Podles

1. kolo přípravky Beroun 14

1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14 1. kolo přípravky Beroun 14

Trénink jaro 2014

Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014 Trénink jaro 2014

1. kolo KPD žákyně Kladno 14

1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14 1. kolo KPD žákyně Kladno 14

Soustředění Písek 2014

Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014 Soustředění Písek 2014

Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013

Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013 Kladno ml. žákyně 4 kolo 2013

Krajský halový přebor 2013

Milan Hochmut na 3000 Agáta Kolingerová Bára Placatková a Verča Novotná Radka Bužková Matěj Rozmajzl Agáta Kolingerová Lukáš Brůna Verča Novotná Kačka Branišová Nikola Krýdová Krajský halový přebor 2013 Milan Hochmut a Roman Bonk

Kovohutě 2012

1. Petr Dvořák 2. Lukáš Kvasnica 3. Štěpánka Lánská 2. Katka Jarošová, 3. Zuzka Sýko 1. Tereza Šolcová, 2. Bára Placa 1. Katka Sýkorová a 2. Katka Vac vyhlášení vítězů 1. Emilka Chrastinová a 2.Terezk Emilka Chrastinová Petr Dvořák - vítěz dorostu Lukáš Kvasnica Zuzka a Agáta Katka Jarošová souboj Katek Malej Švarcík (Péťa) Adam Šálek Štěpán RED Vítek Start před závodem

KPD muži Beroun 2012

Hrstka statečných ... Tyhle kluci nám to vyhráli. :-) Šťaky Pavel Bartl - 2. místo - vrh kou Honza Šťaky Šťastný - vítěz vrhu Rozsy a start vítězné štafety 4x Roman Bonk - 2. místo na 3000m Milan Hochmut - vítěz na 3000m TomKOm na 3000 Míla a jeho závěs Tomáš na 400m Poky

Trénink Gympl 2012

Náš kamarád Ali :-)

Soustředění Křemže 2012

Lenčiny hry Lenčiny hry na Kleti cestou na Kleť posilování trénink na dráze trénink na dráze trénink na dráze trénink na dráze trénink na dráze zumba příprava večeře Na Dívčím kameni cestou na Dívčí kámen Emilka pomlázka oběd hry v tělocvičně snowvoleyball strečink

Krajský přebor 2012 - hala

P1010093.JPG P1010087.JPG P1010086.JPG P1010084.JPG P1010082.JPG P1010078.JPG P1010077.JPG P1010076.JPG P1010073.JPG P1010072.JPG Radka Bůžková vítězí na 800m Lukáš Kvasnica - 800m Lukáš Kvasnica P1010057.JPG P1010056.JPG P1010054.JPG Veronika Novotná Katka Jarošová Lukáš Brůna

Soustředění Nová Pec 2011

V Lipně palačinky palačinky výlet Plešné jezero Plešné jezero výlet výlet pauza běháme kopce trénink společná z tréninku trénink trénink trénink trénink večeře kuchaři volejbálek volejbálek

Foto z tréninků jaro, léto 2010

Hřiště - Koty Hřiště - Míša Na Nováku Na Nováku Na Nováku Na Nováku Posilka Posilka

Krajský přebor 2010 - hala

Klára Hrubá - 1500m Aneta Dubová - krajská přebornic Společná Štafeta - 4x 200m Filip a Šindy - 2. a3. místo na