O KLUBU

SK Sporting Příbram je sportovní klub, který vznikl v září roku 2003 a který nabízí sportovní aktivity určené v současné době hlavně mládeži. Klub se zaměřuje zejména na trénink atletiky. Činnost tohoto SK je celoroční. Zájem o členství v atletickém oddílu SK Sporting Příbram po dobu jeho existence stále narůstá. V současné době v klubu pravidelně trénuje přes 200 sportovců v ustálených tréninkových skupinách.

Nyní působí v oddíle 12 trenérů atletiky.

Již sedmnáztým rokem držíme stejné tréninkové schéma - po většinu roku - na podzim, na jaře a v létě trénují všechny skupiny na hřišti Gymnázia Příbram a v zimním období se tréninky uskutečňují v pronajatých prostorách  ZŠ Školní Příbram - v běžeckém tunelu a v tělocvičnách, dále pak v tělocvičnách a v posilovně Gymnázia Příbram.

Co se týče nasazení v závodní činnosti, letos jsme absolvovali hlavně krajské soutěže družstev žákyň a přípravek a krajské soutěže jednotlivců a veřejné závody a to jak v hale, tak pod širým nebem. V soutěžích jednotlivců se představily všechny kategorie - od nejmladších žáků až po dospělé, jak v krajských, tak národních soutěžích.

Rozpisy tréninků podzim 2019

Zde je rozpis tréninků jednotlivých skupin atletiky na tento podzim - období září - listopad. Jedná se o první verzi, je možné, že ještě dojde k nějakým úpravám.

Autor: Petr Vocílka  •  Vydáno: 8.9.2019 21:32  •  Přečteno: 430x

Současnost