Kategorie: ÚVOD

Medailová žeň na MČR v Ostravě

O víkendu 2. a 3. 3. se konalo Mistrovství republiky žáků v krásné moderní hale v Ostravě a naši atleti přivezli tři zlaté a jednu bronzovou medaili!!!

SK Sporting Příbram reprezentovalo 6 atletů. V sobotu Terka Placatková vyhrála 1500m v osobním rekordu 4:48,42, ve stejné disciplíně získal zlato i Matěj Šolc, který doběhl v halovém osobním rekordu 4:23,41. Další zlato přidala Adéla Steinsová, která suverénně postoupila do finále běhu na 800m a v neděli po velkém boji v cílové rovince zvítězila také v osobním rekordu 2:14,58. A poslední medaili přidal Marian Dražan v běhu na 3000m. Doběhl na úžasném 3. místě. V Ostravě ještě závodila Emílie Chrastinová v dálce a Matěj Jarušek běžel 300m a 150m, - těm se sice nepodařilo probojovat do finále, ale jen účast na MČR je velkým úspěchem. Naše Sportingová výprava byla se třemi zlatými a jednou bronzovou medailí neúspěšnější výpravou z celé republiky. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci klubu.