Výborné výsledky hned z kraje sezony

Na začátku května se již naplno rozjely krajské soutěže družstev i jednotlivců. Po prvních kolech si vede nejlépe tým starších žáků, který je na třetím místě. Tento pátek proběhlo druhé kol družstev mladších žáků v Berouně nejlepším z našich byla sedlčanská posila Tomáš Klejna – vyhrál 60m za 8,33, v sobotu na jednotlivcích mládeže solidně běžela stříbrná Majda Vašková v osobácích 400m (58,57) i 200m a v juniorech kraloval Matěj Mach v dálce – rovných 7m!!! (nový klubový rekord ) a tyč vyhrál za 450cm… V neděli odjeli jednotlivci žáci do Kolína – úspěchy na 800m – stříbrná Monika Machová v osobáku 2:26,70, velmi solidní na 6. místě Jakub Marek 2:15,59 (osobák o 6 sekund) avšak nedělní soutěž patřila Vojtovi Vocílkovi – vyhrál 60m (osobák 7:47) a v dálce druhý – 609cm… V neděli se také běžel Pražský mezinárodní maraton – v něm v republikovém šampionátu doběhl na solidním 9tém místě Michal Burian za 2:30,42! Všem gratulujeme.